Workshop pro developery

WORKSHOP PRO DEVELOPERY

Získejte exkluzivní informace z praxe o Best developers habits a správné aplikaci Scrumu.

#feelscrum

Být softwarovým developerem není jen o splnění tasku v backlogu, ale také o koncepčním řešení softwaru a včasném dodání produktu. Efektivní práci urychlí nejen správný toolset, ale také best developer habits, zažitý sprint cycle, dobře zvládnutý release management a v neposlední řadě správná metodika – např. Scrum.

Po našich zkušenostech se software developmentem a businessem jsme se rozhodli připravit 2denní boostup workshop pro developery o Scrumu a řádném development procesu, který zvyšuje efektivitu a kvalitu celého vývoje.

Nebudete se učit teorii, ale budete programovat lehké featury v Javě na Spring’s Pet Clinic. Zažijete si tak sprint cycle, osaháte si Jiru a Confluence, toolset. Zjistíte, proč je dobré testovat, jak testovat…a ještě mnohem víc. Na konci dvou plných dnů si odnesete zasloužený certifikát o absolování workshopu.

DNY
2
HODIN
16
TÉMAT
9
SPEAKEŘI
3

Cena
1500 CZK

s DPH

TÉMATA, NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT

while (naživu){
    uč se ( );
    objevuj ( );
    programuj ( );
    scrumuj ( );
}

Informace

Workshop probíhá v českém jazyce, ačkoli většina dokumentace je v AJ, tudíž alespoň základy anglického jazyka jsou nezbytné.

OS

Windows, Linux

(Workstation vám na MacOs nepojede)

 

Kdy

brzy budou vypsány nové termíny

Kde

EduNesto
Veselá 14, 602 00 Brno

Cena

1500 CZK

s DPH

SPEAKEŘI

Martin Podolinský

Zakladatel a generální ředitel softwarové společnosti CloseIT v Brně. Má 18 let zkušeností s navrhováním a vývojem softwarových řešení na různých pozicích hardcore developera, architekta nebo leadera týmu. Od roku 2014 vede svou vlastní softwarovou společnost.

Tomáš Frais

Tomáš má 8 let zkušeností s poskytováním softwarových řešení mezinárodním společnostem.

Podílí se na všech úrovních business intelligence technologií a řešení data warehouse. Věří ve výhody best coding practices a o těch se taky s vámi podělí na workshopu.

Martin Fišer

Zakladatel a generální ředitel Brand New a certifikovaný Scrum Master. V roce 2011 založil novou marketingovou agenturu, která spolupracuje s řadou zajímavých klientů jako jsou Nestlé, TV Nova, Seznam.cz, Beko, Hello Bank !, VOZP, Metaxa, Fortuna.. Používá agilní řízení projektů od roku 2015. Na přelomu let 2016 a 2017 provedl celkovou agilní transformaci značky Brand New. Od té doby každodenně aplikuje scrum nejen na marketingovou strategii.

ČEKÁ NA VÁS