O NÁS

PROČ VZNIKL FEEL SCRUM

#feelscrum

Feel Scrum je brand vytvořený firmou CloseIT. Vývojáři a Scrum Mastery, kteří se po více než desetiletí setkávají s nedobrými návyky aplikování Scrumu a vedení IT týmu ve firmách, Startupech a rozhodli se své zkušenosti předat skrz praktický workshop.

Jsme unaveni teorií a prázdnými rozhovory. Postavili jsme sadu workshopů: pro managery/leadry IT týmů a pro developery, kteří chtějí naboostovat svůj toolset a správně implementovat Scrum. Za cíl si tak klade předejít selhání v praxi, zefektivnění vývoje a vybudování správných reakcí na agilní změny, které téměř vždy od klienta přijdou.

Největší prohřešky, se kterými se setkáváme

Scrum, BUT..
Coding, BUT..
Management vs IT teams

Krátce o společnosti CloseIT

CloseIT – tým developerů a Scrum masterů, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich klientů. Zavazujeme se poskytovat kompletní business řešení. Od přehledu o stavu vlastních workflow, který pomáhá se kvalifikovaně rozhodnout na základě dat a faktů, až po Business Intelligence a automatizovaný model management.

Pracujeme pod agilním frameworkem Scrum a za léta práce v týmu a mezi světem managementu jsme viděli stále opakující patern neefektivního využití Scrum a developerských návyků. Také práce na českém Startupu WebDOMU a vývoj vlastního softwarového produktu MLM (model lifecycle management) nám přinesl nový vhled, a tak jsme založili Feel Scrum, který si klade za důraz zvýšení efektivity a snížení nákladů předcházením failů.