JAK SPRÁVNĚ VÉST IT TÝM

JAK SPRÁVNĚ VÉST IT TÝM

#feelscrum

Jsme unavení teorií a prázdnými slovy o Scrumu a vedení či nastavení práce IT týmů. Uspořádali jsme proto 1denní workshop pro leadry IT týmů, který má za cíl prakticky příblížit svět managementu, svět programátorů a jejich vzájemnou interakci.

Během naší dlouholeté práce na rozhraní businessu a informačních technologií se nepřestáváme střetávat nejen s mnoha hříchy proti Scrumu, ale také s velkým množství prohřešků developerských a zejména managerských.

Pochopte, jak IT team pracuje, a jaké metody by měl aplikovat, aby úspěšně dodržel deadline i budget. Vyzkoušejte si na vlastní kůži základní pilíře Scrumu a vyhněte se failům v praxi.

✔Sprint cycle
✔Proč na straně managentu jsou jiná očekávání a jak pracuje developerský tým
✔Objevte toolset
✔Best developers practices
✔Rozumějte svým developerům (CI, testing, release management, deployment)

DEN
1
HODIN
8
TÉMAT
9
SPEAKEŘI
3

Cena
1500 CZK

s DPH

TÉMATA, NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT

while (alive) {
    learn ( );
    explore( );
    lead( );
    scrum( );
}

Informace

Workshop probíhá v  češtině, ale většina dokumentace je v angličtině, proto byste měli mít alespoň základy anglického jazyka.

OS

Windows, Linux, MacOS

Kdy: Brzy

Kde: EduNesto

Veselá 14, 602 00 Brno

Cena: 1500 CZK

SPEAKEŘI

Martin Podolinský

Zakladatel a generální ředitel softwarové společnosti CloseIT v Brně. Má 18 let zkušeností s navrhováním a vývojem softwarových řešení na různých pozicích hardcore developera, architekta nebo leadera týmu. Od roku 2014 vede svou vlastní softwarovou společnost.

Tomáš Frais

Tomáš má 8 let zkušeností s poskytováním softwarových řešení mezinárodním společnostem.

Podílí se na všech úrovních business intelligence technologií a řešení data warehouse. Věří ve výhody best coding practices a o těch se taky s vámi podělí na workshopu.

Martin Fišer

Zakladatel a generální ředitel Brand New a certifikovaný Scrum Master. Od roku 1998 působí v marketingovém světě. V roce 2011 založil novou marketingovou agenturu, která spolupracuje s řadou zajímavých klientů jako jsou Nestlé, TV Nova, Seznam.cz, Beko, Hello Bank !, VOZP, Metaxa, Fortuna.. Používá agilní řízení projektů od roku 2015. Na přelomu let 2016 a 2017 provedl celkovou agilní transformaci značky Brand New. Od té doby každodenně aplikuje scrum nejen na marketingovou strategii.

MŮŽETE SE TĚŠIT NA